Meie lugu

Mina, Karin olen põline haapsallane ja abikaasa Urmas on pärit suvepealinnast Pärnust. Meie peres on kasvamas ka üks pisike poiss Oskar.

 

Südamest uhked oleme oma ise ehitatud töökoja üle, kus tegutseb meie väike pereettevõte Catree OÜ.

Toodame värvilisi helkivaid prosse ja puidust kõrvarõngaid. Meie helkivad prossid on kaetud EL standardile vastava 3M scotshlite helkurkilega. Seda materjali kasutatakse muide ka liiklusmärkide valmistamiseks. Prosside omapäraks on lai valik erinevaid kujundeid ja värve – kollane, punane, sinine, roheline, oranž, aga ka klassikaline valge.

Vahel mõtleme välja mõne muu toreda vimkaga eseme, mida on hea näiteks kingikotti pista. Ideid saame oma kallitelt klientidelt, neid hoolega kuulates ja aktiivselt suheldes. Tooteid turustame edasimüüjate juures ja loomulikult ka e-poes.

See kõik on olnud nagu teekond täis üllatusi, aga ka saavutusi.

 

Inimesed on meie helkivad prossid kauplustest üles leidnud. Seda näitab “Läänemaa aasta toode 2019“ konkursil saadud rahva lemmiku tiitel, mille üle olime siiralt õnnelikud ja tänulikud. Saime aru, et see on suur tunnustus ning et oleme võitnud oma klientide südame.

 

Tänaseks on vastus meie jaoks täiesti selge. Kui ühendada töö ja hobi meeldivas elukeskkonnas, siis lähevad muud tegemised justkui lennates!

Hea on tunda, et oleme liikumas oma unistuse täitumise poole, ikka edasi!

 

Hoidkem üksteist ning kogugem ilusaid hetki ja mälestusi!

 

Karin ja Urmas Läänemaalt, Saunjast

Catree OÜ

Tallinna mnt 82-4
90401 Haapsalu
Läänemaa

Reg nr: 12989861
KMKR nr: EE101853457
IBAN: EE677700771002364206

Võta ühendust