Siit leiad Baia Decori helkivad tooted

Baia Decor valmistab toredaid värvilisi, põnevaid ja erikujulisi helkivaid prosse, mis rõõmustavad silma ja teevad sind visuaalselt nähtavamaks. Tooted on valmistatud ja loodud armastusega, saades inspiratsiooni loodusest ja meid ümbritsevast.
Nautides elu lihtsaid rõõme – varasel koidikul jalutamist, päikese puudutust nahal, mere rannas soojal liival lebamist ning kargetes talveilmades jalutamist. Selliselt iseloomustades võib ära tunda Baia Decori kliendid, kellele meeldivad lihtsad ja köitvad asjad. Baia Decori tooted on oma olemuselt loodud selleks, et kutsuda tempot aeglustama ja võtma endale aega, et nautida ja väärtustada oma elu igat hetke, kogudes endale hindamatuid mälestusi ja kogemusi elust.

Helkivad prossid, kõrvarõngad ja kinkekomplektid ning kodulõhnastajad. Oled särama loodud!

Helkiv pross on visuaalne isikukaitsevahend. Erikujulised prossid kaunistavad kandjat igal aastaajal. Ehivad nii öösel pimedas kui päeval
Helkivad kinkekomplektid mis toovad esile sinu säravama poole. Pross ja kõrvarõngad panevad sind särama nii päeval kui öösel.
Helkivad kõrvarõngad panevad sind särama nii päeval kui öösel. Oled särama loodud ja  isikupärane.
Avarda oma lõhnameeli või pane oma kodu hästi lõhnama. Must ruumilõhnastaja sobib sisustuselemendina erinevaid ruume kaunistama.